Föremål som liknar vas Skulpterad

  • Träfflista
  • 6049 Vas
    Orientalisk, skulpterad sten. Höjd: 14 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 29 januari 2024
  • 9151 Vas
    skulpterad, soapstone. Höjd: 32 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 8 augusti 2022
  • 1318 Vas
    Skulpterad, keramik, Signerad, Finland. Höjd: 32
    Såld: 300 kr

    Såldes den 17 juni 2019
  • 8169 Vas
    Asien, Skulpterad sten, höjd: 31
    Såld: 300 kr

    Såldes den 5 maj 2014
  • 6017 Vas
    majolika, Skulpterad med fågel, höjd: 37 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 7 oktober 2013
  • 7548 Golvvas
    1800-tal, Lera, skulpterad, höjd: 50
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 oktober 2009