6049 Vas
Orientalisk, skulpterad sten. Höjd: 14 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
9151 Vas
skulpterad, soapstone. Höjd: 32 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 8 augusti 2022 -
1318 Vas
Skulpterad, keramik, Signerad, Finland. Höjd: 32
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2019
8169 Vas
Asien, Skulpterad sten, höjd: 31
Såld: 300 kr
Såldes den 5 maj 2014 -
6017 Vas
majolika, Skulpterad med fågel, höjd: 37 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 7 oktober 2013 -
7548 Golvvas
1800-tal, Lera, skulpterad, höjd: 50
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2009